Risii!Super Oferte! Leter Murale 3D

340 LEK

Shitet nga: Cele 22 Gush 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
GMC
Leter Murale 3D➡️Produkti i vitit➡️Trendi i ri boteror per te zbukuruar shtepite tuaja,me kosto te ulet dhe cilesi te larte.
➡️Leter Murale kompakte dhe shume e forte,kundra ujit,kunder zhurmave,resistente ndaj zjarrit,100% ekologjike,ngjitet lehte dhe pastrohet me lehtesi.
➡️Per nje jete me te mire dhe per komfortin e siguruar ne shtepitet tuaja.
➡️Permasat 77-70 cm
➡️Cmimi 340 leke copa
Leaflet
Në fillim