Okazion gmc terrain 2.4 automat viti 2011

0 EUR

Shitet nga: Fredi 17 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
GMC
Mjeti esht mbajtur ne garazh pak e perdorur ne shqipni fotot flasin vet per te interesuarit nr 0695141335 dhe mund te nderrohet +_
Leaflet
Në fillim