Golf 4 1.9 nafte

Shitet nga: Diti 05 Nën 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2002
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
GMC
Modeli
Model tjetër
Golf 4 super gjendje motorrike dhe gjenerike
Letrat per nje vit , vajt e filtra te bera
Rrup motorri brenda dhe jasht jan bere
Goma 100% te reja
Leaflet
Në fillim