Shitet Gmc Acadia Denali.

50 000 EUR

Shitet nga: Toni 01 Mar 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Acadia
Shitet GMC Acadia Denali makina eshte full opsione me serdile lekure me ngrohje dhe freskuse dhe me memorie , pilot automatik me full sensore dhe sistem frenimi automatik komanda nr timon .Me pak fjale eshte super makine dhe super gjendje .Motorii 3.5 benzine.
Leaflet
Në fillim