Shitet Acadia Denali

50 000 EUR

Shitet nga: Toni 01 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Acadia
Shitet Acadia Denali , full opsione ne gjendje shum te mire dhe teper komode .Per me teper informacion kontaktoni.
Leaflet
Në fillim