Shitet Acadia Denali

50 000 EUR

Shitet nga: Toni 01 Mar 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Acadia
Makina eshte ne gjendje shum te mire full opsione , serdilje me ngrohje , freskim dhe memori, pilot automatik me sistem frenimi .Per me teper kontaktoni .Falimimderit
Leaflet
Në fillim