Kamioncin kama viti 2010 me te gjitha letrt

4 800 LEK

Shitet nga: Kama 22 Qer 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
GMC
Modeli
Acadia
Shitet kamioncina kama viti 2010 me te gjitha letrat ,ne gjendje shum tmir motorrike e gjenerike dhe te gjitha anet me sherbime tbera ,me goma te gjitha te reja ,shitet per arsye se kam bler makin me tmadhe.
Leaflet
Në fillim