Shitet

1 LEK

Shitet nga: Mirtan 20 Korr 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Shitet furgoni Ford Transit ,me dokumenta te rregullta der ne Mars 2020.Gjendja motorrike dhe xhenerike e shkeqlyer.Te interesuarit te kontaktojn ne nr:0695732035
Leaflet
Në fillim