Shitet Ford Transit

6 000 000 LEK

Shitet nga: Renato 31 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Shesim fugon Ford Transit ne gjendje shum t mire me te gjitha serviset e mundshmet .Makina eshte ne gjendje shum t mire dhe me dokumenta te prera deri ne Janar te vitit 2017
Leaflet
Në fillim