Shitet Ford tranzit me dok deri n gusht

1 500 EUR

Shitet nga: Dritan 27 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Shitet Ford tranzit me dok deri n gusht .
Nafte 97
Gjendje motorrike dhe gjenerike e mire
Cmimi 1500€ ose nderrohet me kamjoncine per plus ose minus
Leaflet
Në fillim