FORD TRANSIT GAZ+BENZINE 2005

Shitet nga: Namik 17 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR   6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
FORD TRANSIT CONNECT
1.8 Benzin+Gaz
Sherbimet e kryera ne kohen e duhur.. Gjendja perfekte.. E blere me kilometrazh zero dhe shum pak i perdorur.. Impiant Gazi I vendosur ne Greqi me vleren 1500 euro.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim