Okazion !! Ford Smax Titanium, full extra

5 700 EUR

Shitet nga: Amarildo 09 Sht 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
S-Max
Makina e sapo ardhur nga Gjermania Modeli: S-Max Titanium, 6+1 vende Viti i prodhimit: Qershor 2007 Kambio: Manuale, 6+1 marsha Kilometrazhi: 208,000 km Ngjyra blu metalixato Dogane e paguar Motorr 2.0 nafte 4 goma dimri + 4 goma vere Ekstra: sedilje elektrike me ngrohje, sensor parkimi para dhe mbrapa, navigator te madh + 2 dvd, kompjuter bordi, komanda ne timon, xhama te zinj origjinal, sensor dritash dhe shiu, mbyllje qendrore, disqe alumini, rrip fazature i nderruar. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike. Cmimi i diskutueshem.
Në fillim