Ford S-Max

4 300 EUR

Shitet nga: Lbo 23 Maj 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
S-Max
Shitet ford S-Max
Manual
Viti prodhimit 2008
Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim