U SHIT

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 800 EUR
❌E SHITUR❌ 8 700 EUR
Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08 2 900 EUR
Okazion!Toyota Auris 1.4 D-4D Diesel 08 4 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
S-Max
Okazion!shitet FORD S-MAX 2.0 diesel 6+1marshe 5 vendeshe super full e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon navigator te madh DVD mp3 player bord kompiuter i madh dopio navi sensore parkimi xhama te zinj origjinal disqe alumini origjinal clima digitale bi zona (funksionale)pilot automatik (cruise control)fund 2007 komanda ne timon telefon i integruar fabrikisht etj makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e bolleshme...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 650 EUR
U SHIT 4 400 EUR
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 6 400 EUR
Në fillim