Shitet Ford S-Max

Shitet nga: Toni 11 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   5 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Shitet Ford S-Max , Viti prodhimit 2007 , me nafte , Sedilje lekure me ngrohje , Xhama te erret origjinal , me taksa dhe siguracion te paguara deri ne maj 2020.
Cmimi 5000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim