Shitet Ford S MAX

Shitet nga: fitim 15 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Shitet Ford S max 2.0 Cdti viteprodhimi 2007 ... makina esht eshte me 5 vende 4+1 ...makina ka drita autimatike klima komanda ne timon ,,kambio automatike ka dh dhe pozicion S dhe tronik +- ... makina eshte ne super gjendje dhe e gateshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim