Ford S-Max

3 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 02 Tet 09:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 000 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 2 900 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 2 700 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 7 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
S-Max
Ford S-Max 2.0 Nafte
Viti 2007
Kambio manuale
164.387 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:3800 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
Renault Scenic 1.5 Nafte 2 200 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 5 300 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 6 000 EUR
Vw Touran 1.9 Nafte 4 900 EUR
Në fillim