Ford ranger v,2005,dogan klima,

Shitet nga: Enver Sot 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Makina eshte e cdoganuar me 4 porta eshte me klima ,eshte 4x4,eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe teknike eshte e gatshme per CDO lloj prove dhe kontrolli,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim