Ford Mondeo

2 700 EUR

Shitet nga: Maltini 28 Maj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo

Shitet ose nderrohet ford mondeo 2003 motor 2.0 nafte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per prove 2700 euro e diskutueshme
Maltini
0695226500
Leaflet
Në fillim