Ford Mondeo dizel

3 200 EUR

Shitet nga: FORD NONDEO 27 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
FORD MONDEO 2.0Nafte, viti 2003-2004,Airbag,ABS,Klima System,Cd+aux stereo system,pilot automatik,Full option lekure shum e paster brenda dhe jashte,kambio manuale 6 marshe,shum ekonomike 5.8l/100km,gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike,kilometra origjinale,makina ka ardhur nga Suedia ka 10 muaj ne shqipri,e paperdorur ne shqipri,shitet per arsye mosperdorimi cel 0698193096
FORD NONDEO
00355698193096
Leaflet
Në fillim