Ford Mondeo gjendje shum te mire

1 800 EUR

Shitet nga: Ermes 19 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Shes Ford mondeo viti 2001 motor 1.9 me dokumenta te paguara der ne ne gusht 2021 .makina shitet per arsye mos perdorimi esht e mirmbajtur dhe cdo servis i bere ne kohe shum e rehatshme dhe ekonomike .
Leaflet
Në fillim