Ford mondeo 05 bashk me rimorkio 750kg

4 200 EUR

5 200 EUR

Shitet nga: Ili 27 Korr 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Makina dhe rimorkioja jane me dogan te paguar

.makina eshte me
butona te timoni gazin dhe marshat ne timon.
makina dhe rimorkio jan me targa
Leaflet
Në fillim