Ford Mondeo SW 2.0 TDCI 2007

Shitet nga: Privat Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet makina Ford Mondeo SW 2.0 TDCI e sapoardhur me dokumenta te sapo paguara per nje vit. Makina eshte full opsion : Kambio manuale 6 marshe,navigator radio cd mp3,sedile lekure/kamosh me ngrohje,fener me lupo,xhama pasqyra elektrike,ndezje start/stop,dy celesa,abs,esp,10 airbag,disqe alumini 18” me goma te reja,sensore parkimi,bluetooth system etj. Ne libreze eshte qershor 2007 por esht modeli qe ka dal ne 2008. Makina eshte shume e paster,shume komode dhe ekonomike,ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe ska nevoj per asnje gje.Makina shitet per arsye emigrimi.Cmimi 5600 euro i diskutueshem. Cel:0682090377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim