Ford Mondeo 2016 43.000km benzin gaz

12 500 EUR

Shitet nga: Eni Dje 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar
Super gjendje estetike dhe mekanike
Full optional
Disqe 18 me goma te reja
Motorr me 4 pistona i sapo bere me impiant gazi me 3 vite garanci qe punon 100% me gaz

Enold


Acura AIXAM Alfa Romeo Alpina Artega Asia Motors Aston Martin Audi Baic Bentley Bmw Brilliance Bugatti Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Corvete Dacia Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Great Wall Gmc Grecav Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Ktm Lada Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Lifan Ligier Lincoln Lotus Maserati Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubishi Nisan Opel Pegout Porsche Renault Rover Saab Seat Skoda Smart Toyota VW Volkswagen Volvo
Audi A1 Audi A3 Audi A4 Audi A5 Audi A6 Audi A7 Audi A8 Alloard Cabriolet coupe Audi Q3 Audi Q5 Audi Q7 Quattro Rs3 Rs4 Rs5 Rs6 Rs7 S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Audi TT
C 180 C 200 C 220 C230 C240 C250 C270 C280 C30 AMG C 300 C32AMG C 320 C 350 Cls 250 Cls 280 Cls 300 Cls 320 Cls 350 Cls 400 E 200 E 220 E 240 E 250 E 270 E 280 E 300 E 320 E 350 Ml 270 Ml 320 Ml350 S 320 S350 S500 Cdi Pasat, Passat, tdi
320d 330d 320i 328i 520d 530d 535d 520i 528i 730d 740d 740i 750i 750Li X1 X3 X5 X6 Tiguan
Iphone Samsung
Leaflet
Në fillim