Ford Mondeo 2014, Kamio Automatike

Shitet nga: Ani Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

123 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet Ford Mondeo . Viti i prodhimit 2014, motor 2000 nafte , me kamio automatike. I jane bere targat dhe te gjitha dokumentat.
Makina ka 137 000 km .Xhama te erret mbrapa orgjinale , Dritat Led para dhe mbas, me ekran te madh, Navigator, Bluetooth,Sensor parkimi para mbas, pasqyra me palosje, keyles , tapiceri meshine, e shume opsione te tjera.
Ani- 0694474363
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim