Berat

Shitet nga: Nissan terrano 09 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Maverick
Makina ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike ..me mbrojtese perpara,mbrojtese per gomen rezerv ,dy zgara ,shkall , sendilet meshin ,ngjyra perla , 4 4 ne gjendje shum te mire funksionale ... e gatshme per cdolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim