Berat albania

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Fort 06 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Maverick
Makina esht n gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me sherbime te bera te gjitha .Ngjyra perla,mbrojtese perpara ,shkall , veshje per gomen rezerv mbrapa , sendile meshin .4 4 ne gjendje shum te mir funksionale ..e gatshme per cfardolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim