-Ford Kuga 2.0D Automat////-Full Panorama!!!!

Shitet nga: -.... Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Kuga
-Shitet Ford Kuga 4X4 2.0 Diesel,,,-VitProdhim;2011/2012,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Automat/TipTronik,Sallon Gjysem Lekur/Rrobe Shum Te Paster,Sedilje Me Ngrohje,Sensor Parkimi/Drite/Shiu,KlimaTronik,Navigator (Radio/Cd/Aux/Bluetooth/Usb),Pilot Automatic,Tavan Panoramik Komplet,Ndezje(Start&Stop),Komanda Ne Timon,Xhama/Pasqyra Elektrike,Xhama Te Zinj Origjinal Etj,,,-Sherbimet Te Gjitha Te Bera,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Super Si;Motorrike,Xhenerike Ashtu Dhe Estetike,,,,-Nuk Ndrrohet/-Cmimi I Diskutueshem!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim