Ford TurneoConecct

Shitet nga: Tani 17 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Grand Tourneo
Ne gjendje te mir dhe sherbime te bera.Dhe kater goma te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim