Ford turneo connect

Shitet nga: Leonard 23 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Grand Tourneo
Shitet Ford connect Viti 2010 4+1 vende ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike dogana e paguar gati per targa per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit 0673239924 Leonard adresa ura beshirit Tiran
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim