I SHITURRRRRR Ford Conect viti 2007

Shitet nga: Auto1one 14 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Grand Tourneo
SHITURRRRRR Ford turneo conect viti 2007
motorri 1.8 diesel 220 mij kilometra me liber servisi
xhama te zi origjinal sedile me ngrohje
abs airbag radio cd kondicioner.ganxh terheqje
disqe alumini,dyer me rreshqitje ne 2 krahet
sapo ka ardhur nga zvicra dhe ne gjendje perfekte
4600e me dogane te paguar,cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim