Ford grand c-max

Shitet nga: Endri 24 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Grand C-Max
Shitet ford grand c-max fundi i vitit 2010 1.6 nafte manual 6+1 marsha. 7 vendesh, ka nje muaj qe e kam sjelle vet nga gjermania. Me targa shqiptare siguracion dhe taksa te paguara para 1 muaji. SIGURACION FULL KASKO. Me sendilje me ngrohje me sensore parkimi dhe sistem auto parking. Makina eshte ne gjendje perfekte esht perdorur per familje dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim. Cmimi 10000 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim