Ford Grand C-Max .7. Vendesh.Automatico.200 Nafte.

11 800 EUR

Shitet nga: Lukuesat@gmail.com 05 Maj 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Viti
2013
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
120 000 - 129 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E bardhë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Grand C-Max
Shitet.Fordi.Full.Full.Full.7.Vendesh.me gjitha kushtet. Km. Origjinale.me cdo lloj prove.tel.0039-3290985481. dhe ne. WhatsApp .
Lukuesat@gmail.com
00393290985481
Leaflet
Në fillim