Ford Grand C Max 2.0 TDCi Automat

85 EUR

Shitet nga: Ford Grand C Max 2.0 TDCi Automat 16 Korr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Ford Grand C Max 2.0 TDCi Automat
0674955726
From
Advertiser
Viti
2011
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
150 000 - 159 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Ford
Modeli
Grand C-Max
Ford
Model Grand C Max
Motorri 2.0 TDCi
Kamio Automat
Vende 6+1
Swizerland
Opsion full
Viti 2011
Me Dogane
🔥Bëjmë dhe ndërrime shtesën e mbetur nga ana juaj
Numër kontakt 0674955726
Ford Grand C Max 2.0 TDCi Automat
0674955726
Në fillim