Shitet

1 200 EUR

Shitet nga: Eli 28 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet ford galaxy 1.9 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 1200€ shitet per arsye mosperdorimi
Leaflet
Në fillim