Ford Galaxy dizel

1 200 EUR

Shitet nga: Eli 26 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet ford galaxy ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike shitet per arsye nosperdorimi 1200€ flm
Leaflet
Në fillim