Ford Galaxy 1.9 tdi -02

3 200 EUR

4 000 EUR

Shitet nga: Tomi 10 Qer 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet ford galaxy ngjyr gri me klima xhamat elektrik ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.makina esht perdorur vetem per familje dhe nga nje person.dekumenta te paguara qe ne 2017.
Leaflet
Në fillim