🔴OKAZION PER TE MOS U HUMBUR🔴

Shitet nga: Mercedes Benz 17 Tet 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 699 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit
⛧Automat
⛧sendilje me ngrohje
⛧pasqyra elektrike
⛧Sensor Parkimi para dhe pas ⛧Bateri të re Bosch
⛧Xhami i parme me rezidencë ⛧goma të reja⛧🖒Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim