Ford galaxy

111 EUR

Shitet nga: Jetmir 07 Korr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet ford galaxy viti 2007.
Numri i vendeve 7
Motor nafte 1.8l
210.000 km origjinale
Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Me dogane te paguar.
Nr kontakti 0692563826
Leaflet
Në fillim