Ford galaxy

0 LEK

Shitet nga: Lazer thepi 26 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Ford galaxy 2003 , 1.9 naft , motorr tdi -te kuqe , kamjo automatike, sensor parkimi , esp ,abs , makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike , vaj filtra te sapo nderruara, po ashu dhe vaji i kambjos , goma te reja ,
Lazer thepi
0682409097
Leaflet
Në fillim