Ford Galaxy 2003 shitet ose nderrohet me 220

2 800 EUR

Shitet nga: Agron 18 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Kurbin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
shitet ford galxy 2003 gjendje perfekte 6+1 e pa perdorur per pastagjere me letra te prera makina ndodhet ne mamurras 1.9 nafte 6 marrsha shun e shpejte dhe ekonomike nderrohet me e clas 220
Leaflet
Në fillim