Ford Galaxy benzin+gaz

2 700 EUR

3 300 EUR

Shitet nga: Florald 15 Pri 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Ford galaxy ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorrike me karta te prera per nje vit deri me shkurt 2019 goma te reja ajer i kondicionuar sallon meshini.cmimi pak i duskutushem .dhe siguracion per jasht shtetit.flm
Florald
0684383282
Leaflet
Në fillim