U SHIT

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Jan 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 6 200 EUR
U SHIT 2 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI “GHIA” me 6+1 marshe 7vendeshe e sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me letra per 1 Vit!Makina disponon kambio manuale me 6+1 marshe Tapiceri lekure shum e paster sendilet te gjitha te palosshme lehtesisht gjithashtu hiqen dhe plotesisht clima tronic ESP (sistem antirreshkitjes)ABS 12 airbag disqe alumini me goma 80% etj. Gjendje perfekte MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” mundesi financimi edhe me keste mujore...
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 EUR
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT 6 500 EUR
Në fillim