Nissan

Shitet nga: Nissan 11 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: GT
Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nuk i mungon asgje esht e gatshme percdolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim