okazion ford fusion 1.4 benzine SI E RE

4 300 EUR

Shitet nga: mirel 30 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
shitet ford fusion 1.4 benzine. eshte ne gjendje perfekte si nga jashte motorri dhe tapiceria. Kambio automat tronik dmth qe mund ta perdoresh dhe manuale cmimi 4300 euro pak i diskutueshem.
per me teper info kontakt +355 66 403 2008 mireli
Leaflet
Në fillim