FORD FUSION 1.6 NAFTE 2005 CMIMI 2990 euro

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 13 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 990 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fusion
FORD FUSION VITI 2005 ✅ MOTORR 1.6 TDCI ( NAFTE ) , 172.000 KM ✅ KAMBIO MANUALE - KONDICIONER - RADIO ETJ... NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ✅ DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR / 2020 , SIGURACION MINI KASKO ✅ CMIMI : 2990 EURO .... INFO : 0692765740
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim