OKAZIONN SHITET FORD FUSION 1.4 BENZIN/GAZ 2006

3 EUR

11 EUR

Shitet nga: Sebi Sot 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Shitet Ford Fusion 1.4 Benzin/Gaz Super Ekonomik, Viti Prodhimit 2006 , Kambio Manual 5+R, 146.000 KM Origjinale , Xhama Te Zinj Origjinal , Tapiceri E Paster , Pasqyra Elektrike , Xhama Elektrik , Sensor Shiu , Kondicioner , Audio CD-MP3-Aux, Komanda Ne Timon, Disqe Alumini 16” , Goma 90% te reja , Me Dogan Te Paguar , Super Gjendje Motorrike, Xhenerike Dhe Estetike Cel:0699938441
Leaflet
Në fillim