❌E SHITUR❌

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Sht 21:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 5 800 EUR
U SHIT! 4 100 EUR
E SHITUR 3 800 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion

Okazion!Shitet Ford Fusion 1.4 Diesel!E sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me letra per 1 Vit!156Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Kondicioner xhama te zi origjinal nga fabrika Disqe alumini origjinale Goma 90% komanda ne timon kasetofon me Cd player MP3 (SONY) AUX (origjinal)Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit
Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 650 EUR
❌U SHIT❌ 6 900 EUR
Audi A6 3.0 allroad Automat FULL 2011 13 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
Në fillim