Okazion

3 000 EUR

Shitet nga: Ford 14 Sht 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Shitet ford fusion 1.4 benzi gas ...makina esht ne gjendje shum te mir dhe shumm ekonomike makina disponon dhe sensor parkimi vetem per mbrapa esht shumm e paster si brenda dhe jasht
Leaflet
Në fillim