Okazion benzi-gas

3 000 EUR

Shitet nga: Ford 28 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Shitet ford fusion plus benzin—gas landi renzo e montuar jasht e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar super gjendje si brenda dhe jasht shum e paster makina posedon kasetafon origjinal me komando ne timon disqe alumini xhama te zinj origjinal makines i jan ber te gjitha sherbimet qe shoqerohen me fature cmimi 3000 euro i diskutueshem tel ose sms
Leaflet
Në fillim